Yangın Algılama Sistemleri

Anasayfa » Yangın Algılama Sistemleri
Yangın Algılama Sistemleri

Sezgin Elektronik olarak güvenliğinize önem veriyoruz. Yangın alarm sistemlerinde 80 yılı aşkın tecrübemizle, sadece hayatınızı korumak ile kalmıyor, hızlı ve etkin bir şekilde korunacağından emin olmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış akıllı ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Yangın Algılama Sistemine İlişkin Genel Bilgiler

Aşağıdaki bilgi görselinde eksiksiz bir Yangın Alarm Sisteminin nasıl görünebileceği gösterilmektedir.

Formu doldurun detaylı bilgi vermek için sizi arayalım

  Algılama Güvenilirliği

  Akıllı algılama. Üstün koruma

  Her yangın algılama sistemin hayati merkezi olarak en erken ve hassas yangın algılamaya inanıyoruz. Bizim bu inancımıza güvendiğinizden emin olmak istiyoruz ve bu nedenle, dedektörlerimizi geliştirirken en özenli biçimde tasarlanmış teknolojileri benimsiyoruz.

  • Akıllı Sinyal İşleme (ISP): Gerçek alarmların ve yanlış alarmların hassas biçimde algılanmasına ve ayırt edilmesine ilişkin algoritma
  • Çift Işın Teknolojisi: Daha da fazla hassasiyet için
  • eSmog Özelliği: Elektromanyetik kirlenmenin güvenilir ve sürekli olarak izlenmesi
  Video Tabanlı Yangın Algılama

  Video Tabanlı Yangın Algılama

  AVIOTEC serimiz tehdit algılama özelliklerinde yeni bir nesli temsil eder. Teknolojimiz, benzersiz, bilimsel olarak test edilmiş bir fiziksel algılama modeli kullanarak tehditleri yayılmadan önce durdurmanıza yardımcı olacak şekilde yangınları ve parazitleri bulur, yanlış alarmları azaltmak için gereken davranışı öngörür ve tepki süresini kısaltır. En son teknolojili yangın dedektörleri normalde tavana monte edilir. Zemin seviyesinde yangın durumunda, dumanın tavana monte edilen dedektöre ulaşması gerekir. Bu nedenle algılama süresi özellikle tavanın yüksekliğine bağlıdır. AVIOTEC serisi alevleri ve dumanı kaynakta algılar ve böylece özellikle yüksek tavanlı ortamlarda saniyeler için güvenilir yangın algılama olanağı sunar.

  Entegre Yangın Algılama ve Sesli Alarm

  Smart Safety Link, Yangın Algılama ile Sesli Alarmı birleştirmenin en güvenilir ve güvenli yoludur. Her sistem yüksek kalite, güvenlik ve işlevsellik standartlarını karşılar ve genişletilebilirlik açısından esnek seçenekler sunar. Smart Safety Link, acil durumlar için akıllıca bir yolla oldukça verimli bir yaklaşım sunan çok aşamalı çıkışı kolaylıkla destekler.

  IP Üzerinden Remote Services

  Yangın sistemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetin

  Sizi artırılmış verimlilik ve karlılık için yenilikçi hizmetlerle güçlendirmeye yönelik günlük misyonumuzda Remote Services’ı oluşturduk. Yangın alarm sistemlerine yönelik Remote Services, iş operasyonlarınızı gelişmiş geniş kapsamlı performansla geliştiren tek hizmetlerin birleşimidir:

  • Erişim: Programlama ve bakım için uzaktan erişim
  • Planlama: Bakım ve yükseltmeler için daha iyi planlama
  • Verimlilik: Optimize edilmiş ekip verimliliği ve kaynak tahsisi
  • Performans: Müşterilere yönelik yenilikçi, yüksek performanslı hizmetler
  • Tasarruf: Daha düşük maliyetler ve daha az zaman harcama
  Safety Systems Designer

  Yangın alarmı projelerini planlamak zorlu bir görevdir. Bu zorlayıcı iş, çeşitli planlama aşamalarına katılan tüm farklı tarafların hızlı ve güvenilir teslimatlar yapmalarını gerektirir. Bosch, ister ihale metinleri, malzeme listesi ister teknik parametreler söz konusu olsun müşterilere hızlı ve akıllıca yanıtlar vermenize yardımcı olabilir. Bosch Safety Systems Designer, yangın alarm sistemlerinin planlamasını oldukça kolaylaştırır ve Safety Systems Designer gelecekte yangın alarm sistemlerini planlamak ve hesaplamak için ihtiyaç duyacağınız tek yazılım olacaktır.