Kayıt Cihazı

Anasayfa » Kayıt Cihazı
Her türlü video sistemi için profesyonel saklama

DIVAR IP all-in-one birimleri, üçüncü taraf kameralarına entegre edilmelerini sağlayan Video Streaming Gateway’i içeren Bosch Video Management System (BVMS) ile tamamen çalışır durumda sunulur, ayrıca Video Recording Manager (VRM) önceden yüklüdür. Sonuç olarak, bu IP saklama cihazları ayrı bir Ağ Video Kaydı (NVR) hizmetine ve saklama donanımına olan ihtiyacı ortadan kaldırır, böylece toplam donanım maliyetini de düşürür.

Dijital video, ses ve verilerin sorunsuz bir şekilde yönetimi

Önceden yüklenen Bosch Video Management System (BVMS), dijital video, ses ve verilerin bir IP ağında sorunsuz biçimde yönetilmesine imkan verir. Tahmin edebileceğiniz gibi görüntüleme, kayıt, yeniden oynatma ve dışa aktarma gibi temel özellikleri içerir. Ancak olay ve alarm yönetimi ya da kanıtları hızlı ve basit bir şekilde almak için adli aramalar gibi gelişmiş video yönetim işlevleri de içerir. Bosch B ve G Series hırsız alarmı panellerine entegre edildiğinde, bölgeleri doğrudan video yönetim sisteminden devreye almak ve devreden çıkarmak da mümkündür

Önceden yüklenen Video Recording Manager (VRM), yük dengeleme özellikleri sayesinde büyük hacimlerdeki verileri yönetmeyi son derece verimli bir hale getirir. Kaydedilen video akışlarının birimler arasında eşit biçimde dağıtılmalarını sağlayarak üzerine yazma olasılığını ve toplantı tutma sürelerini en aza indirir. VRM ayrıca ağdaki tıkanıklıkları da ortadan kaldırır. Yani sistemin bir kısmı arızalansa bile kullanılabilirliği tehlikeye atan tek bir arıza noktası yoktur.