IP 4000i, 5000i ve 6000(i) Kameralar

Anasayfa » IP 4000i, 5000i ve 6000(i) Kameralar
Essential Video Analytics

IP 4000i, 5000i ve 6000(i), standart olarak sağlanan dahili Essential Video Analytics ile herkes için güvenliğin ötesine geçen profesyonel video gözetim sunar.

Esnek ve eksiksiz

Günümüzün hareketli dünyasında her büyüklüğe uyan tek bir video güvenlik çözümü yoktur. Farklı video güvenlik özelliği türlerini gerektiren birçok durum vardır.

Sabit dome (FLEXIDOME), bullet (DINION) ve kutu (DINION) kameralardan oluşan bir seçki, 5 megapiksele kadar çözünürlükler ve aralarından seçim yapmak için Bosch’un starlight teknolojisi gibi düşük ışık çözümleri ile, bu aralık birçok farklı ihtiyacı karşılamak için kapsamlı bir portföy sunar. Perakendeden endüstriyel çözümlere, bu kameraların akıllı bir kombinasyonu iç veya dış mekan, gündüz veya gece, gizli veya görünür video güvenlik için çözümler sağlar. Ayrıca standart dahili Video Analytics sayesinde, yalnızca güvenlik dışındaki diğer kullanımlar için çekilen video verilerini başka bir amaçla kullanma yeteneği sunar.

Güvenliğin ötesine geçen Video Analytics

Tüm IP 4000i, IP 5000i ve IP 6000(i) kameralar standart olarak yerleşik Essential Video Analytics’e sahiptir. Bu, daha iyi 7/24 güvenlik seviyeleri sağlayacak şekilde her gerektiğinde değerli verilerin saatlerce uzunluktaki kayıtlı videodan hızlıca alınabileceği ve sizi uyarabileceği anlamına gelir. Ancak, burada bitmiyor. Zamanında uyarılara sahip gelişmiş hırsız alarmı ve otomatik algılamaya ek olarak, kullanıcıların güvenliğin ötesine geçerek video verilerini daha fazla bilgiye dayanan iş kararları vermek için kullanmalarını sağlar. Örneğin, mağazaya giriş veya çıkış yapan kişi sayısını sayarken ana girişin güvenliğini sağlamak gibi iş istatistikleri toplar. Video verileri aynı zamanda sağlık ve güvenlik mevzuatını uygulamaya yardımcı olmak için de kullanılabilir. Bir kuyruktaki kişi sayısı belirli bir seviyeyi aşarsa otomatik uyarılar sağlayarak hizmet seviyelerini iyileştirebilir. Ya da müşteri deneyimini ve satışları iyileştirecek şekilde mağaza yerleşim planını optimize etmek için müşteri faaliyetlerindeki modelleri tanımlamak amacıyla kullanılabilir. Essential Video Analytics küçük ve orta büyüklükteki işletmeler, perakende mağazalar, ticari binalar ve endüstriyel tesisler için idealdir.

Formu doldurun detaylı bilgi vermek için sizi arayalım

  Video Analytics görüntü kalitesini karşılıyor

  Görüntü kalitesi

  Yakalanan video verilerinin en yüksek işe yararlık düzeyini karşıladığından emin olmak için, bu kameraların Video Analytics yetenekleri mükemmel görüntü kalitesiyle paralel olmalıdır. IP 4000i, IP 5000i ve IP 6000(i) kameralar, saniyede 60 kareye kadar 720p ila 5 megapiksel çözünürlük aralığında sunulmaktadır. Zorlayıcı aydınlatma koşullarında, FLEXIDOME IP starlight 6000 VR (sabit dome), DINION IP starlight 6000i IR (bullet) ve DINION IP starlight 6000 HD’den (kutu) oluşan bazı starlight kameralar sunulmaktadır.
  Artık yeni FLEXIDOME IP starlight 5000i ve FLEXIDOME IP starlight 5000i IR (ikisi de sabit dome’lu) alanı da bu ürün yelpazesine eklendi.

  En yeni FLEXIDOME IP starlight 5000i ve FLEXIDOME IP starlight 5000i IR görüntü kalitesini bu portföydeki bir üst seviyeye çıkarıyor. Her şeyden önce bu kameralar 0,02 lüks’te renkli, 0,005 lüks’te ise siyah-beyaz görüntüler sunmaktadır. Bu, kullanıcıların minimum ortam ışığına sahip sahnelerde bile kameraların renk filtreleme gibi Video Analytics özelliklerinin tamamından yararlanmasına imkan verir. Güvenlik seviyelerini önemli ölçüde iyileştirerek yeni kullanım fırsatlarına imkan tanır.

  İdeal pozlama için Yüksek Dinamik Aralık

  Yeni FLEXIDOME IP starlight 5000i, FLEXIDOME IP starlight 5000i IR ve DINION IP starlight 6000i IR, 146 dB HDR sunarak bu portföy için dinamik aralık bakımından çıtayı yükseltmektedir. Sahneler hareketli nesneler ve düzensiz aydınlatmayla (çok fazla arka ışık olması) ilgili olarak daha zorlayıcı hale geldiğinde, bu kameralar kusursuz pozlama sağlar. 90 (4000i)-120 dB (5000i) arasında değişen FLEXIDOME ve DINION IP 4000i ile IP 5000i modelleri göreli olarak durağan ve oldukça düzenli aydınlatılan sahneler için doğru seçenektir.

  Akıllı bit hızı yönetimi ve veri güvenliği

  Tüm IP 4000i, IP 5000i IP 6000i kameralar H.265 video sıkıştırmayla birlikte Intelligent Dynamic Noise Reduction ve akıllı video yayını sunar. Bu, sahnenin içeriğine bağlı olarak, bu bit hızını %80’e kadar azaltır. Video kalitesinden ödün vermeden ağ yükünü ve saklama gereksinimlerini dikkate değer ölçüde azaltırken, video verilerini başa çıkılabilir durumda tutmaya yardımcı olur. Tüm Bosch IP kameralar gibi, bu modeller video verilerini güvenli durumda tutmak için dahili Güvenilir Platform Modülü gibi çeşitli yazılım ve donanım araçları sunar.