Hırsız Alarm Sistemleri

Anasayfa » Hırsız Alarm Sistemleri

Herkes için Akıllı, Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Bir Alarm Sistemi

Eviniz ve işyeriniz için benzersiz bir konfor ve güvenlik anlayışı ile tanışın.
Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi, üstün Sezgin Elektronik kalitesi ile koruyun.

Ücretsiz Teklif Alın

  Üstün Bosch Kalitesi

  Hırsız alarm çözümlerinde, dünyanın güvendiği, kalitesi ile kendini ispatlamış Markalar Hırsız Alarm Sistemlerinde kullanılır.

  Cazip Fiyatlar

  Akıllı Alarm Sistemlerine, ihtiyacınıza yönelik hizmet paketlerini seçerek cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olursunuz

  Türkiye’nin Her Yerinde

  Ürün ve çözümleri eğitimlerini tamamlamış yetkili satış ve teknik servis noktaları üzerinden tüm Türkiye’de, aynı hizmet kalitesinde sunulur.

  Akıllı Güvenlik Çözümleri

  Akıllı alarm teknolojileri ile sisteminizi mobil uygulama üzerinden yönetir, tüm durumlardan anlık bildirimler ile haberdar olursunuz.

  Bulut Teknolojisi

  Hırsız alarm, güvenlik kamera, yangın alarm, araç takip, geçiş kontrol, otomasyon sistemlerini tek uygulamadan yöneten, eşsiz bulut teknolojisine sahiptir.

  Uçtan Uca Çözümler

  Ev veya işyerinizde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık ve gasp gibi tehditlerine karşı 7/24 güvenlik çözümleri sunulur.


  Aktif Edin, Devre Dışı Bırakın, Yönetin

  Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

  Seçilebilir Anlık Bildirimler

  Alarm sisteminiz size her durumu anlık bildirim olarak gönderebilir. Kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durum anında cebinizde. Üstelik hangi bildirimleri almak istediğinizi uygulama üzerinden siz seçin.

  Evinizi Akıllandıran Özellikler

  Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

  Görüntülü Alarm Doğrulama

  Akıllı alarm sistemini Biges 365 Cloud üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak doğrulayın.

  Panik Butonları

  Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırın ve tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırın. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edin.

  Tüm Güvenlik Sistemleri Tek Uygulamada

  Alarm sisteminizin yanı sıra güvenlik kamera, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sisteminizi ve entegre edilen 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edin ve yönetin.

  Alarm Merkezi

  7 gün 24 saat boyunca, eğitimli ve profesyonel operatörlerle hizmet veren Biges 365 Alarm Merkezinde, alarm sisteminizden gelen sinyaller sürekli olarak izlenir. Operatörlerimiz, acil durumlarda sizi bilgilendir ve gerekli durumlarda polis, ambulans, itfaiye birimlerini en kısa sürede olay yerine yönlendirir.

  Ücretsiz Mobil Uygulama

  Alarm sisteminiz ile birlikte Biges 365 Cloud servisine bağlanan tüm güvenlik sistemlerinizi tek platformdan kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan gelişmiş bir uygulamaya sahip olursunuz. Üstelik mobil uygulama hizmetini ücretsiz olarak alırsınız.

  Ücretsiz Web Uygulaması

  Sisteminiz ile ilgili tüm detayları kolayca gözlemleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz bir web uygulamasına sahip olursunuz. Dilediğiniz her yerden bu uygulamaya kolayca erişebilir, alarm sisteminize ait işlemleri yapabilirsiniz.

  Anlık Mobil Bildirimler

  Alarm sisteminizde oluşan tüm durumlar, akıllı telefonunuza yüklediğiniz Biges 365 Cloud uygulaması ile anında cebinize gelir. Üstelik alarm, uyarı, bakım veya diğer sinyaller arasından, hangi durumlarda anlık bildirim almak istediğinizi kendiniz seçersiniz.

  Güvenli Sesli Yanıt Sistemi

  Biges 365 Alarm Merkezi operatörlerinden destek alabileceğiniz gibi, Biges mühendisleri tarafından geliştirilen özel güvenli sesli yanıt sistemi, seçtiğiniz özel durumlar için sizi bilgilendirebilir. Böylelikle alarm izleme maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

  Tatil Takibi

  Tatilde olacağınız tarihleri Biges 365 Cloud uygulamasından tanımlayın ve bu tarihlerde evinizi ekstra koruma altına alın. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

  Açılış Kapanış Takibi

  İşyerinizin açılış ve kapanış zamanlarını Biges 365 Cloud uygulamasından tanımlayın, sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen erken açılma veya geç kapanma durumlarında, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

  Görüntülü Alarm Doğrulama

  Alarm sisteminize uyumlu bir güvenlik kamerası sayesinde, alarm durumlarında sinyalin geldiği bölgenin görüntüsüne mobil uygulama üzerinden anında erişirsiniz. Böylelikle alarm durumunun doğrulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Bilgilendirme ve Raporlar

  Alarm sisteminiz hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak çok kolay. Gelişmiş raporlama ekranları sayesinde dilediğiniz zaman sistem hakkındaki raporlara ulaşabilirsiniz. Üstelik belirlemiş olduğunuz raporlar, sizin istediğiniz periyotlarda hazırlanır ve e-posta adresinize gönderilir.

  Panik Alarmları

  Acil durumlarda Biges 365 Alarm Merkezine ulaşmak oldukça basit. Alarm sisteminizde tuş takımı, uzaktan kumanda veya mobil uygulamayı kullanarak panik alarmı verebilir, polis, ambulans veya itfaiye birimlerinin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

  Güçlü Teknolojik Altyapı

  Biges 365, gönderilen sinyallerin, alarm merkezine daha hızlı ve daha güvenilir şekilde ulaşmasını sağlayan, güvenli sesli yanıt sistemi ve anlık mobil bildirimler ile bilgilerin size çok daha hızlı iletilmesini sağlayan güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir.

  Evcil Hayvan Dostu

  Evcil hayvanlarınız, bir alarm sistemi sahip olmanıza engel olmasın. Bosch’un ödüllü, üstün korumalı, hayvan algılamayan dedektörleri ile evcil hayvanlarınız özgürce gezerken evinizi korumaya devam eden bir alarm sistemi ile korunun.

  Kablosuz Çözümler

  Evinizde veya işyerinizde fazladan kablo istemiyor musunuz? Bosch’un üstün performansa sahip ve kurulum ve kullanım kolaylığı sunan, uzak mesafelerde ve geniş alanlarda bile etkili olan kablosuz çözümleri ile tanışın.

  Üstün Koruma

  Sabotaj durumu, elektrik, telefon hattı, network veya GPRS kesintilerini, pil veya akü zayıf sinyallerini anında size ve Alarm Merkezine haber veren sistemler ile kesintisiz ve üstün bir korumaya sahip olun.

  Biges 365 SmartBox

  Biges Mühendisleri tarafından geliştirilen ve alarm sisteminizi akıllı hale getiren bu gelişmiş iletişim, yönetim ve otomasyon modülü sayesinde uzaktan kontrol edilebilen ve yönetilebilen özel bir güvenlik çözümüne sahip olun.